Často kladené otázky

Je možné  dělat renovaci i na umakart?

Tahle technologie je speciálně vymyšlena pro umakartová bytová jádra přičemž můžou být táto jádra kombinovaná i se zděnou zdí.

Dají se pověsit na stěnu poličky nebo háčky?

Samozřejmě stěna je plnohodnotná a přes obklad je možné vrtat či přímo šroubovat.

Můžu si zvolit barevnou kombinaci obkladu?

Jistě kombinace obkladu může být dle vzorkovníku z loženého z osmi barev přičemž barevná kombinace Vám bude vysvětlena přímo na místě.

Je skutečně obhlídka zdarma?

Ano, obhlídka je z cela ZDARMA jak i přepočet renovace vaši koupelny. Táto obhlídka není podmíněna závaznou objednávkou ani jiným háčkem. Jednoduše si dohodnete termín obhlídky my přijedeme uděláme na místě kalkulaci a je jen na vás zda bude ponuka pro vás zajímavá nebo ne.

Dokážete udělat samostatný přívod vody a odpad na umývadlo?

Táto úprava je ve většině bytových jader možná jestli i ve vašem to vám povíme až u obhlídky.

Děláte i vývody na pračku?

Tahle otázka patří mezi často kladené otázky a odpověď je že,  ano umíme udělat přívod i odpad od pračky tak aby jste již víc neměli nepořádek s hadicemi v koupelně.

Dá se materiál použít i na podlahu?

Ne, při rekonstrukci podlahy používáme klasickou dlažbu.

Je možné se po rekonstrukci dostat ke stupačkám v případě výměny?

Rekonstrukce v prostorách WC probíhají tak aby byla zadní stěna po rekonstrukci v případě potřeby plně odjímatelná.

Jakou sanitu používáte?

Vany a sprchovací vaničky používáme výlučně od Slovenského výrobce CA-PLAST. Je to náš obchodní partner již dlouhá léta a dosud jsme neměli ani jednou jedinou reklamaci na tyto výrobky.

Kolik je životnost této renovace?

Renovace tímhle způsobem děláme již více než 8 let přičemž první renovované koupelny jsou stále funkční a jejich majitelé je neustále užívají. Proto víme s jistotou povědět, že koupelna je konkurenční její životností koupelně která je zděná.

Kdo vyrábí obkladové panely?

Panely pocházejí tudíž z produkce Slovenského výrobce CA-PLAST přičemž táto společnost vlastní i průmyslový patent, kteří  opravňuje jenom společnosti CA-PLAST vyrábět tihle obkladové panely.

Jakých rozměrů jsou panely?

Panel je pouze jako jeden rozměr a to přibližně 164 x 61 cm , přičemž ho tvoří  24 kostek o rozměru 20 x 20 cm. Jsou uspořádaný v třech radech po osmi kostkách.

Kolik je cena za metr čtvereční?

Bohužel při tomhle způsobu renovace není možné určit cenu za metr čtvereční obkladu.