Reference

Vaše spokojenost = náš úspěch.

Mladý kolektiv téhle firmy je příjemný a jejich práce také stojí za to. Vřele doporučuji !
 Michal, Ostrava – Zábřeh
Musím poděkovat za skvělý přístup a dobře odvedenou práci i napříč změnám které se v průběhu rekonstrukce událi.
 Monika, Ostrava – Poruba
Kluci byli akční a svou práci odvedli skvěle, dva dni a měli jsme koupelnu s toaletou kompletně zrekonstruovanou. Můžu dat jen kladní reference! 
 Pavel, Frýdek Místek
Máme závistivou sousedku která je navíc ještě i drbna po celým baráku roznesla, že jsme si dali udělat novou koupelnu a obložili to kachličkama za sta tisíce korun. Soused  padesátiletý zedník se přišel podívat kouká a až po ohmatáni zjistil, že to je plast. Tehdy řekl, že prvně v živote ho oklamaly jeho oči. 
 Markéta, Poruba
Dostali sme odporúčanie na tento druh renovácie od známich a skutočne môžeme povedať, že to bola skvelá voľba. Renovácia prebehla rýcho bez komplikácií a použitý materiál je skvelý! Jednoduchý na údržbu a vzhľadovo ako keramický obklad.
Katka, Martin
Musím uznat že materiál je skutečně úžasný stačí pouze voda a běžný čisticí prostředek například na  nádobí. Také musím pochválit kvalitu použitých materiálů jako sprchovací kout batérie i umývadlo.
 Klára, Nový Jičín
Máme od Vás také sanitu CA-PLAST a sou to skutečně kvalitní Slovenské výrobky. Koupelnu máme již více jak 4 léta  a je stále jak nově udělaná. Díky.
 Karel,  Třinec
U nás vznikla menší komplikace, místo dvou dní trvala renovace tři s čím jsme tedy nepočítali. Musela jsem si vzít dovolenou, kluci mi ale na oplátku všechno uklidili. 
 Jara, Frýdek Místek
Původně jsme měli rekonstrukci naplánovanou jen v koupelně ale když to kluci udělali hned na druhý ten sem telefonoval, že chci taky obložit i záchod. Je to skutečně skvělý.   
 Mirek, Ostrava